Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Monotonlaşan cinsel yaşam nasıl renklendirilir?

197,971
kez izlendi
Puan: 4.16 / 5
Detaylı Açıklama

Monotonlaşan cinsel yaşam nasıl renklendirilir?

Evli çiftler cinsel yaşamlarını renklendirmek için çeşitli alternatifler vardır. Evli çiftler sürekli yatak odalarında sevişiyorlar ise farklı bir mekanı seçerek, tek bir pozisyonu kullanıyorlarsa farklı pozisyonlar deneyerek cinsel yaşamlarını renklendirebilirler.

Sadece evliliklerde değil uzayan ilişkilerde de çiftlerin birbirine cinsel isteğinde, dolayısıyla sevişme sıklıklarında azalmalar olabilir. 

Bunun çok farklı nedenleri vardır ve her zaman tek bir nedenden dolayı olmaz. Bu yüzden ağırlıklı neden neyse ona yönelik bir çözüm aramak gerekir. 

Genel bir şey söylemek gerekirse tekrarlayan, doyum vermeyen ve rutinleşmiş cinsel etkinlikler cinsel isteği azaltır.

Her seferinde aynı şekilde sevişmeye başlayan, aynı şekilde birleşen ve aynı şeyleri yapan bir çiftin bu aktivitesi eğer ki doyumlu da olmuyorsa cinsel arzu belirgin derecede düşer.

En sık gördüğümüz şey erkeklerin çok kısa süreli sevişmesi, çok çabuk cinsel birleşmeye geçmesi ve sonradan da çabucak boşalmasıdır. 

Kadın böyle bir sevişmeden genel olarak hiçbir şey anlayamaz ve isteği azalır. Dolayısıyla kadının isteği azalınca ve yanıt vermeyince erkek de cinsellikten kaçınmaya başlar. Bu daha sonradan iki tarafın da isteğinin azalmasına yol açar.

İlişkideki asıl sorunlara yönelmek gerekir. Çiftler zaten birbirlerine cinsel konularda açık olurlarsa, neyin hoşuna gittiklerini dile getirirlerse daha mutlu bir birliktelikleri olur. Taraflardan bir tanesi cinsel isteklerini karşısındakinden gizliyorsa, zaten ilişkide bir şeyleri gizlemeye başlamış demektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat