Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Miha-Bodytec'in faydaları nelerdir?

5,625
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Miha-Bodytec'in faydaları nelerdir?

Miha-Bodytec sistemi ile egzersiz yapmanın önemli faydaları var. 

Miha-Bodytec sayesinde kaslar yapılanıyor, güç ve dayanıklılık artıyor, metabolizma hızlanıyor, vücuttaki yağ oranı azalıyor ve problemli bölgeler sıkılaşıyor, genel bir iyi olma hali oluşuyor. Ayrıca kas güçsüzlüğüne bağlı bel ve sırt ağrılarını gidermek için de var olan en etkili antrenman yöntemlerinden biri olarak Miha-Bodytec çok daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama ilk adımları atmanızı sağlıyor.

Miha-Bodytec teknolojisi hareket hızını ve dayanıklılığı geliştirirken, kaslar arasındaki güç dengesizliklerini eşitliyor ve kas oluşumunu artırıyor. 

Elektro-stimülasyon kullanarak, kişinin özgür iradesinin çok üzerinde bir antrenman etkisi yapıyor ve kasların en ideal ve etkili şekilde çalışmasını sağlıyor. Ve tüm bu etkiyi eklemlerinize hiçbir yük binmeden ve sakatlık riski olmadan sağlıyor.

Özellikle kas ve eklem ağrı terapisinde, ameliyat veya sakatlıklardan sonra spora dönüş sürecinde son derece etkili bir antrenman imkânı sağlıyor. 

Miha-Bodytec'in en etkin kullanım alanlarından biri de kas güçsüzlüğüne bağlı bel ve sırt ağrılarının iyileştirilmesi ve ağrılı krampların giderilmesi.

Miha-Bodytec özellikle sakatlıklardan ve ameliyatlardan sonra kasların hassas bir şekilde yenilenmesinde ve güçlenmesinde en etkili desteği sağlıyor. Antrenmanlar, yerde sırt üstü yatarak başlayıp, vücut güçlenmeye başladığında ayakta ve dinamik egzersizlerle devam ettirilebiliyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat