Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Miha-Bodytec ile hızlı kilo verilebilir mi?

12,375
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Miha-Bodytec ile hızlı kilo verilebilir mi?

Miha-Bodytec, EMS teknolojisi sayesinde kaslara özel sinyaller göndererek kasların daha iyi çalışmasını sağlar ve kasların daha kısa sürede daha çok kalori tüketebilmesi anlamına gelir. Bu da antrenmanın daha verimli olmasını sağlar. Normal şartlarda kilo vermekte zorlananlar ya da antrenmana çok uzun süreler ayıramayanlar Miha-Bodytec antrenmanları sayesinde daha kısa süre antrenman yaparak hızlı kilo verebilir.


Klasik antrenmanlar sırasında beyin, kasların kasılıp harekete geçmesini sağlayan elektrik sinyalleri gönderir. EMS sistemiyle beynin gönderdiği sinyallere ek olarak kaslara dışarıdan, çok daha yoğun uyarılar gönderilir. Kaslarda kasılmaya neden olarak bütün ana kas gruplarının yanında erişilmesi en zor olan derin kas fiberlerini bile harekete geçirir. Bu sistem sayesinde kaslar, hiçbir ağırlık kullanmadan ve eklemlere en ufak bir yüklenme olmadan çok daha kısa sürede, çok daha yoğun bir şekilde aktive edilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat