Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Miha-Bodytec ile antrenman nasıl yapılır?

4,457
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Miha-Bodytec ile antrenman nasıl yapılır?

Klasik antrenmanlar sırasında beyin, kasların kasılıp harekete geçmesini sağlayan elektrik sinyalleri gönderir. Miha-Bodytec sistemiyle beynin gönderdiği sinyallere ek olarak kaslara dışarıdan, çok daha yoğun uyarılar gönderilir. Kaslarda kasılmaya neden olarak bütün ana kas gruplarının yanında erişilmesi en zor olan derin kas fiberlerini bile harekete geçirir. Bu sistem sayesinde kaslar, hiçbir ağırlık kullanmadan ve eklemlere en ufak bir yüklenme olmadan çok daha kısa sürede, çok daha yoğun bir şekilde aktive edilir.

Miha-Bodytec antrenmanı yaparken, EMS sisteminin bir parçası olan Miha Bodytec cihazının gönderdiği akımların iletilmesine yönelik tasarlanmış özel bir spor kıyafeti giyilir. Bu özel kıyafet her antrenman öncesi stüdyo tarafından verilir. Kıyafetler her kullanım sonrasında hijyenik olarak yıkanır ve bir sonraki kullanım için hazırlanır. 

Miha-Bodytec'in çalışma prensiplerinden biri de kişisel antrenör ile bire bir antrenman yapmaktır. Her bir antrenman kişiye özel olarak planlanır ve yine her antrenman uzman eğitmenler tarafından uygulanır. Böylece problem veya hedef ne olursa olsun en etkin sonuç, en kısa sürede alınır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat