Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mezuniyet makyajı için nasıl bir fondöten kullanılabilir?

694
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Mezuniyet makyajı için nasıl bir fondöten kullanılabilir?

Mezuniyet gecesi için yapacağınız makyajda, ciltte çok fazla pürüz yoksa yoğun fondöten uygulamalarından kaçınılması tavsiye edilir. Ancak eğer fondöten uygulanacaksa doğal görünebilecek sıvı ve ince bir fondöten tercih edilmesi uygun olacaktır. 

Sıvı fondöteni allık fırçanız yardımıyla yüzünüze uygulayabilirsiniz. Yaşınız genç de olsa, fondöten uygularken yüzünüzün T bölgesini bir ton daha aydınlık bırakacak şekilde fondöten kullanmanız tavsiye edilir.

Fondöteni tüm yüzünüze uyguladıktan sonra göz altı kapatıcısı kullanabilirsiniz. Kullanacağınız göz altı kapatıcısının da renginin çok açık tonda olması, mümkünse ten renginde kullanılması tavsiye edilir.

Fondöten ve gözaltı kapatıcısı uygulamalarından sonra sıkıştırılmış pudra yardımıyla hem makyajınızı sabitleyebilir hem de teninizin parlamasını önleyebilirsiniz. Bu aşamada elmacık kemiği ve yanak bölgesinin daha parlak kalması iyi duracağından bu bölgelerde sıkıştırılmış pudra uygulaması yapmasanız da olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat