Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mekke'de nerelerde konaklayabiliriz?

859
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Mekke'de nerelerde konaklayabiliriz?

Mekke'de konaklama için çok fazla seçenek vardır. Otellerin olduğu bölgede farklı pek çok alternatif vardır. 5 yıldızlı otellerden daha düşük bütçeliler için olmak üzere pek çok farklı oteli tercih edebilirsiniz. Mekke'de oteller Mescidi Haram'a yakın ve uzak olması dolayısıyla ayrılır. 


Eğer burayı çocukla ziyaret ediyorsanız mescidi Haram'a daha yakın otelleri seçebilirsiniz. Diğer otellerin de bu bölgeye servisleri vardır ve bunlar kullanılabilir. Namaz vakitleri üst üste geldiğinden burada çok vakit geçireceksiniz. 

Otel çeşitliliğinde yemek de etkilidir. Eğer bir Arap Oteli'nde kalabilirim ve orada yemek yiyebilirim diyorsanız bu otelleri tercih edebilirsiniz. Bu yemekli otel türleri ibadet ve konaklama için sizi rahat ettirecektir. Müslüman alemi için değerli yerler de bulunmaktadır. Hz. Muhammed'in evi, hac ibadetinin yapıldığı Müzdelife, Mina, Hz. Adem ile Hz. Havva'nın buluştuğu Cebel-ül Rahme, Hira Dağı, Cennet-ül Mualla'da pek çok İslam aliminin mezarlarını görebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat