Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Medine'de nerelerde konaklayabiliriz?

371
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Medine'de nerelerde konaklayabiliriz?

Medine'de konaklama için çok fazla seçenek vardır. Çok fazla turist olduğundan çok da fazla otel vardır. Oteller özellikle Mescid-i Nebevi'nin etrafında yer alır. 5 yıldızdan başlayarak pek çok bütçeye uygun otel vardır. Otel standartları genelde iyidir. 


Mescid-i Nebevi'ye uzaklığına bağlı olarak otel ücretleri değişmektedir. Mescid-i Nebevi çok büyük bir bahçeye sahip olduğu için en yakın otel bile çok da yakın değildir. Çok yakında kaldığınızda bile namaz vaktinde içeriye yürümek zamanınızı alacaktır. 

Eğer ayaklarınızdan rahatsızsanız veya çocuklaysanız çok yakın bir oteli seçmeniz önemlidir. Her alanda kadın giriş alanları yoktur. Kadın kapılarına yakın noktaları seçerek de otel tercih edebilirsiniz. Otel bulmakta sıkıntı çekmezsiniz, turlar da zaten size otel ayarlayacaktır. Medine'den inci alabilirsiniz. Ortadoğu denizlerinden çok çıktığından daha ucuza satılmaktadır. Bunun dışında seccade, takke, misvak gibi pek çok şey satın alabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat