Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Medine nasıl bir şehir?

4,487
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Medine nasıl bir şehir?

Medine Hz. peygamberin kabrini içinde barındıran sakin, dingin, yeşil havası farklı bir şehirdir. Eğer önce Mekke'yi ziyaret ettiyseniz aradaki farkı çok iyi görebilirsiniz. Çok sakin ve rahat ibadet edilebilecek bir yerdir. 


Kalabalık ve yoğun bir ziyaret elbette vardır ama ruhunuzun dinleneceği kendinizi özel bir yerde hissedebileceğiniz bir lokasyondur. Medine, Mescid-i Nebevi olmak üzere pek çok ibadet mekanını içinde barındıran bir yerdir. içinde yoğun bir şekilde hurma bahçeleri yer alır. 

Ortadoğu'dan beklemeyeceğiniz kadar yeşil ve doğa ile iç içe bir yerdir. Yoğun kalabalığın az hissedilebileceği, meltemleriyle ünlü bir şehirdir. Burada ibadet ederken yeni insanlarla tanışıp görüşebilmeniz de mümkündür. Medine'de konaklama için çok fazla seçenek vardır. Çok fazla turist olduğundan çok da fazla otel vardır. Oteller özellikle Mescid-i Nebevi'nin etrafında yer alır. 5 yıldızdan başlayarak pek çok bütçeye uygun otel vardır. Otel standartları genelde iyidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat