Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mayo ve bikininin uzun ömürlü olması için nelere dikkat edilmeli?

12,452
kez izlendi
Puan: 4.32 / 5
Detaylı Açıklama

Mayo ve bikininin uzun ömürlü olması için nelere dikkat edilmeli?

Mayomuzun veya bikinimizin daha uzun ömürlü olması için, deniz kremleri ve yağlarıyla temasından kaçınmak gerekiyor. Çünkü bu tür kremler bikiniyi oluşturan materyallerin dokularına zarar verir, sürekli tekrarlandığında kullanım kalitesini ve kullanım ömrünü düşürür.

Bikininin biyelerle birleştiği dikim noktaları, lastiklerin takıldığı kenar parçaları deforme olduğunda hem malzeme hem de uygulama açısından kullanıcıyı rahatsız eder.

Bikini ıslak olarak, nemli ortamda tutulmamalı. Yani şu anda plaj hayatı ve plaj giyimine yönelik çok fazla ürünle birlikte, yan ürün olarak satılan plastik torbalar tavsiye edilmiyor.

Düşük sıcaklıkta ve elde yıkayın

Bikiniler çamaşır makinesinde yıkanmamalı. Eğer çok acil bir durum söz konusuysa ve elle yıkamak mümkün değilse, sadece düşük sıcaklıklarda ve durulama suyla ve elle yıkamak tavsiye edilir. Eğer bikinimizi birkaç sezon birden kullanmak istiyorsak; en iyi yıkama biçimi ise beyaz sabunla, ılık suda ve elde yıkanması.

Sererek kurutun

Kurutma ise sererek gerçekleştirilmeli. Eğer sermek mümkün değilse iplerinden bağlayarak da asılabilir. Fakat bikininizde mandal izi, askı izi gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız sererek, gölgede kurutulmalısınız. Bu, sadece bikiniler için değil, tüm çamaşırlar için daha iyidir.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat