Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mayo ve bikinileri nasıl saklamalıyız?

12,976
kez izlendi
Puan: 3.81 / 5
Detaylı Açıklama

Mayo ve bikinileri nasıl saklamalıyız?

Mayo ve bikiniler kullanıldıktan sonra çok sık yapılanın aksine ıslak şekilde plastik, havasız torbalarda bekletilmemeli. Bu, bikininin çok kısa sürede deforme olmasına ve bir sezonu bile tamamlayamadan kullanılmaz hale gelmesine neden olur.

Bikini ve mayolar gölgede, sererek kurutulmalı. Aynı zamanda mayo ve bikiniler gölgede de kurutulmamalı. Bu kişinin kendi sağlığı açısından da önemli.

Mayo ve bikiniler sezon sonunda özellikle ayrı bir saklama koşulu gerektirmez. Diğer kıyafetler nasıl gruplanıp kaldırılıyorsa bikiniler de aynı şekilde saklanabilir. Önemli olan kullanım esnasında göstereceğimiz titizlik.

Mayo kumaşı ütü gerektirmez

Mayo ve bikiniler kesinlikle ütülenmez. Eğer birkaç sezondur moda olan koton, poplin gibi farklı kumaş kalitelerinden yapılan ürünler değilseler; bildiğimiz poliyamit, mayoluk kumaşlarla üretilmiş bikinilerin zaten ütü ihtiyacı yoktur.

İç çamaşırı kumaşının biraz kalınından üretilen likra, koton bikiniler mevcut. Bu ürünler ürü konusunda hassas kişiler varsa eğer, tıpkı iç çamaşırı gibi ütülenebilir. Fakat diğer ürünler böyle bir şeyi gerektirmez.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat