Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mayo ve bikinileri hangi sıklıkta değiştirmek gerekir?

12,022
kez izlendi
Puan: 4.29 / 5
Detaylı Açıklama

Mayo ve bikinileri hangi sıklıkta değiştirmek gerekir?

Mayo ve bikinide kullanım ömrü tamamen kullanıcının inisiyatifine kalmıştır. Bazı bikinileri vazgeçemediğimiz için 1- 2 sezon çok rahat, severek kullanırız. Bazı bikinileri ise hem ürün deforme olduğu için, hem de sıkıldığımız için değiştiririz ki

Bikini ve mayoda moda çok çabuk değiştiği için kullanım alışkanlıkları da aynı oradan değişti. İnsanlar artık çok uzun yıllar tek bir tip mayoyu kullanmak istemiyor. 1 sezonu tek bir bikini ile geçirmeyi bırakın, plaja indiklerinde bile çeşit çeşit bikini giymek hoşlarına gidiyor.

Farklı bikinileri kombine edin

Farklı bikinileri birbirleri ile kombine edip, değiştirerek giyen müşterilerimiz de çok. Mesela böyle bir bikini alıp, onun yanına başka bir renkten, mesela içindeki pembeden veya mordan alıp farklı kombinler yapıyorlar. Bu sayede 4 parçayla beş altı tane bikini seti yapmak mümkün hale geliyor.

İnsanlar bir bikiniyi uzun süre kullanmıyorlar. Bu, kalite olarak üreticiyi tembelleştiriyor olsa da bir sezon boyunca tek bir bikini giyilmediğinden ürünler deforme olmuyor ve daha uzun süreli kullanım sağlanıyor.

Bikininin ömrünü kullanım şekli belirler

Normalde bikini iyi saklanır ve kullanımına dikkat edilirse ömrü uzar ama ürünün üretim aşamasında kullanılan ipliğin ve kumaşın kalitesi de çok önemlidir. Uygun kumaşa, uygun iplik kullanılırsa ve müşteri bikinisini ihtiyacına göre özenli saklarsa kullanım süresi 2 sezon devam eder.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat