Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Masaj teknikleri nelerdir?

7,327
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Masaj teknikleri nelerdir?

Köpük masajı ile birlikte en az 10 adet masaj çeşidi vardır. 

Masaj çeşitleri
- Köpük masajı
- Relax masaj
- Bali masajı 
- Thai masajı
- Sıcak taş masajı
- Refleksoloji masajı

Lady Sauna & Spa'da müşteriler hangi doğrultuda masaj istiyorsa, o doğrultuda hizmet verilir. Köpük masajı, hamamda sabunla birlikte yapılan rahatlatıcı bir masajdır.  Thai masajı kişileri esneterek ve yapılan bir masajıdır. Sıcak taş masajı volkanik taşlarla yapılır. Vücudun 7 tane çakrası vardır. Sıcak taş masajında bu çakraların açılması amaçlanır. Masaja yardımcı olması için volkanik taşlar ile aromatik yağlar kullanılır. Tamamen rahatlamaya yöneliktir. Medikal masaj ise tamamen tedavi ağırlıklı bir masajdır.

Refleksoloji tamamlayıcı tıp uygulamalarından biridir. Yoğunlukla ayaklar olmak üzere, ayak dışında el ve kulaklara da masaj ve baskı uygulanarak yapılan bir alternatif tedavi metodudur. Ayakların altında bazı noktalar vardır. Bunlar bizim vücudumuzdaki oluşan hastalıklara işarettir. Vücutta bir ağrı varsa, her hafta ayaklardaki bu noktalara baskı yapılarak gerçekleştirilen refleksoloji masajı sayesinde ağrı yaşayan kişilerin rahatlaması sağlanabilir. Ancak bu konuda doktordan da destek alınması gerekir. Refkeksoloji ayak, el refleksolojisi olmak üzere 2'ye ayrılır. Bu doğrultuda bunlar haftada bir kez yapılır. Uzman ekip kadrosuyla diplomalı terapistlerle verilmesi gereken hizmetlerdir. Hamam kültüründe ise vücut saunayla rahatlatılır. Akabinde kişiye özel masajla noktalanırsa müşteriler rahatlar, vücutlarındaki ağrılardan kurtulur.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat