Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Makyaj bazı nasıl kullanılır?

10,543
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Makyaj bazı nasıl kullanılır?

Makyaj bazı makyaja hazırlık sürecinde cilde uygulanması gereken bir işlemdir. Farklı malzemelerle makyaj bazı hazırlayabiliriz. Makyaj altı bazı cildi korumak ve makyajın uzun süre ciltte kalmasını sağlar. Aynı zamanda kullanılacak fondötenin cilde zarar vermemesini sağlamak da önemlidir. 


Cildin belli bölgelerine az miktarda sürmek yeterlidir. Parmaklarımızla hafifçe yedirelim. Ardından 10 dakika kadar cildin kremi emmesini bekleyelim. 10 dakika sonra makyaja başlayabiliriz. Bir diğer makyaj bazı da sadece mimik olan yerlere uygulanabilir. Bu baz bu bölgelere dolgu görevi yaparak makyaj yaptığımızda daha az kırışıklık olmasını sağlar. 

Bazı mimik çizgilerinin olduğu yerlere sürelim. Kazayağı, dudak kenarları bu baz için doğru yerlerdir. Bu şekilde cildimiz daha kusursuz gözükecektir. Bir diğer baz türü de daha olgun ciltler için olan cildin elastikiyetini kuvvetlendiren bir bazdır. Kıvamı daha jel gibidir. Cilde gergin bir his verir, botoks etkisi yaratır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat