Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Maden suyunun kadınlara özel yararları nelerdir?

25,162
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Maden suyunun kadınlara özel yararları nelerdir?

Doğal maden suyu kadınlar için çok önemli. Özellikle kadınlarda âdet dönemleri nedeniyle vücutlarında ödemler oluşur. Sabah uyandıklarında her zaman kullandıkları yüzükler parmaklarına girmez veya parmaklarını sıkar. İşte bu dönemlerde sodyum potasyum açısından dengeli maden suları bu problemi çözmeye yardımcı oluyor. Cilt ve güzellik pek çok kadın için çok önemli. Maden suyunu bu anlamda tonik olarak kullanabilirsiniz veya yüzünüzü maden suyu ile yıkayabilirsiniz. Osteoporoz sorunları ve kemik sağlığı da kadınlar için çok önemli. Osteoporoz kadınlarda daha fazla görülür. Bu nedenle kadınların doğal maden suyu içerisindeki kalsiyumdan yararlanmak için maden suyu tüketiminde daha özenli olması gerekiyor. 

Spor yapıyorsanız, sporcunun en iyi içeceği, içerisindeki dengeli mineral bileşikleri sayesinde maden suyu. Maden suyu sadece sağlık değil, tat anlamında da kadınların yardımcısı. Böreklerinizin, keklerinizin daha lezzetli, daha çıtır çıtır olması için maden suyu kullanabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat