Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Maden suyunun erkeklere özel yararları nelerdir?

10,101
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Maden suyunun erkeklere özel yararları nelerdir?

Doğal maden suyu içerisindeki dengeli kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum ve bikarbonat içermesi sayesinde çok önemli bir içecek. Ancak maalesef ülkemizdeki tüketim miktarları çok düşük. Avrupa ile kıyasladığımızda Türkiye'de ortalama kişi başına yıllık 8 litre tüketilirken, Avrupa'daki bazı ülkelerde 120 litre, bazı ülkelerde 136 ve hatta bazılarında 170 litreye kadar doğal maden suyu tüketiliyor. Bu çok önemli içeceği erkeklerin aslında bazı yönlerden dolayı daha fazla tüketmesini öneriyoruz. Özellikle spor yapan erkeklerde doğal maden suyu sporcu içeceği olarak çok önemli. Erkekler spordan önce, spor esnasında ve spor sonrasında; günün her saatinde maden suyunu rahatlıkla tüketebilir. 

Erkeklerin kemik sağlığı için de doğal maden suyunun önemi var. Doğal maden suyu kemik sağlığı, kas ve iskelet sistemi ile kalp sağlığını korumak için çok önemli. Doğal maden suyu kalp damar sistemini korumaya çok yardımcı olur. 

Doğal maden suyunun içesindeki magnezyum, strese karşı koruyucudur. Aynı şekilde florür de diş sağlığını korumaya yardımcı olur. Bu anlamda doğal maden suyu erkekler için en iyi içeceklerden biridir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat