Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lenovo ThinkPad 8 tabletin özellikleri nelerdir?

931
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Lenovo ThinkPad 8 tabletin özellikleri nelerdir?

ThinkPad 8 tablet ile sınırsız mobilite. ThinkPad 8, yarım kilodan daha hafif olması ve tek pille 8 saate kadar çalışabilmesi sayesinde profesyoneller için ideal bir tablet. ThinkPad 8 sayesinde, hareket halindeyken tablet taşınabilirliğinin rahatlığını yaşayacak veya ThinkPad 8'i bilgisayar gibi kullanmak için monitöre ya da isteğinize bağlı bir USB 3.0 dock'a bağlayabileceksiniz. Video seyretmek veya slayt gösterisi çalıştırmak için, isteğe bağlı Quickshot kapağı yan çevirerek Çadır Modu'na geçin.

IPS Teknolojili full HD (1920x1200) ekran

Canlı, 8,3" geniş açılı ekran bu ebattaki benzer tabletlerden yüzde 25 daha fazla görüntüleme alanının yanı sıra düz geçiş (IPS) teknolojisi sayesinde canlı renkler ve yaklaşık 180 derece görüntüleme açıları sunuluyor. 

Eksiksiz Windows 8 Ortamı

Dokunmatik işletime göre optimize edilmiş Windows 8 uygulamalarını ve Microsoft Office gibi bilinen masaüstü yazılımlarını çalıştırabilen ThinkPad 8 çalışmaya her an hazır. 

Kolay paylaşım uygulamaları

Lenovo QuickCast 2.0 aracılığıyla birkaç aygıtla kolayca içerik paylaşın ya da Lenovo QuickDisplay 2.0 ile kabloya gerek kalmadan sunumlar veya HD video görüntüleyin. Lenovo Reach'i kullanarak, tüm cihazlarınızda aynı kullanıcı deneyimini yaşayabileceğiniz kişisel bir bulut sistemi oluşturabilirsiniz.

On parmak dokunuşlu çoklu dokunmatik teknolojisi

Windows 8 ile entegrasyon sağlayın ve daha hassas kontrolün keyfine varacaksınız.

Kurumsal kullanıma hazır güvenlik özellikleri

Başka bir kullanıcı kurumsal verilere erişilmesini gerektiren bir uygulama ya da işlev seçtiğinde, TPM 2.0, Mobil Aygıt Yönetimi, Workplace Join ve otomatik tetiklenen VPN işlevi sayesinde verilerinizin güvenliğini koruyun.

Çift 1080p HD Kamera

Lenovo ThinkPad 8'in kristal netliğinde video konferans görüşmeleri için 2MP ön kamerası, parazit bastırma özellikli çift dijital kanallı mikrofonu ve VoIP optimizasyonu bulunuyor. Ek olarak otomatik odaklama, flaş ve video kayıt özellikli 8MP arka web kamerası da var. 

Çevrimiçi Bağlanabilirlik Seçenekleri

Lenovo ThinkPad 8'in çevrimiçi bağlanabilirlik seçeneklerinde bulunan 802.11 a/b/g/n WiFi, Bluetooth 4.0 ve isteğe bağlı 3G/4G sayesinde gittiğiniz her yerde internete bağlanmanız mümkün.

İsteğe Bağlı Quickshot Kapak

Tabletinizi fotoğraf çekerken bile korumak istiyorsanı isteğe bağlı olarak Quickshot kapak kullanın. Merceği açığa çıkarmak için köşe kapağı yanlamasına çevirmeniz yeterli; Windows 8.1 fotoğraf makinesi uygulaması otomatik olarak açılır. 

Manyetik kapak ise kapatıldığı zaman tableti uyku moduna sokar, açıldığı zaman uyku modundan çıkarır.

HDMI Çıkışı

Lenovo ThinkPad'deki Mikro HDMI bağlantı noktası, HD televizyona veya monitörlere kolay bağlantı yapılmasını sağlar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat