Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lazerlipolizin diğer ameliyatsız yağ aldırma tekniklerine göre başarı oranı nedir?

6,465
kez izlendi
Puan: 3.57 / 5
Detaylı Açıklama

Lazerlipolizin diğer ameliyatsız yağ aldırma tekniklerine göre başarı oranı nedir?

Lazerlipolizde yüksek teknolojiyi kullanarak vücuttaki yağları eritiyoruz ama lazerlipolizde derinin bütünlüğünü bozuyoruz. Yani, cildin altına bir kanül sokuyoruz. Bazı teknolojileri kulllanarak cilt bütünlüğünü bozmadan da yağları bir miktar eritmek mümkün. Örneğin soğuk lipoliz, kavitasyon yapabilirsiniz.

Lazerlipolizin başarı oranı

Lazerlipoliz ile ameliyatsız yağ aldırma tekniklerinin aralarında kullanılan enerji açısından büyük farklar bulunuyor. Bir tanesinde yağın yanına doğrudan ulaşan kanül yüksel olarak enerjiyi verebiliyor çünkü bu enerji deriyi geçerken kullanılsa deriyi yakar; ne kadar seçici olursa olsun deriyi atlayıp yağa ulaşması ve enerjisini oraya aktarması mümkün değil. Bu nedenle lazerlipolizin başarısı çok yüksek. Aleti çalışmaya bırakırsak 10 dakika içinde kabaca 1 litre yağ eritmemiz mümkün. Diğer teknolojilerde deriyi aşmak, etki daha sınırlı. Tamamen etkisiz diyemeyiz ancak beklentimiz yüksekse, yüksek miktarda yağı eritmek istiyorsak lazerlipoliz daha başarılı olacaktır. Ayrıca lazerlipolizin bir miktar cilt altı dokusuna da etkisi ve deriyi toparlama potansiyeli vardır. Deride sarkıklık varsa, lazerlipoliz derisinin toplanmasına da yardımcı olacaktır.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat