Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lazerlipoliz nasıl yapılır?

19,218
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Lazerlipoliz nasıl yapılır?

Bölgesel kilo fazlamızdan kurtulmak için yaklaşık 15 yıldır lazerlipoliz kullanılıyor. Ancak ilk çıkan lazerlipoliz cihazları oldukça güçsüzdü. Bu nedenle etkileri daha azdı ve bunun sonucu olarak bu tip uygulamaları muayenehane şartlarında yapmak mümkündü. Günümüzde kullanılan son nesil diyebileceğimiz birkaç lazer cihazı var ki, bunların etkileri çok güçlü, yağları eritme potansiyelleri çok fazla. Bu kadar güçlü bir aleti muayenehane ortamında değil de, ameliyathane şartlarında ve belki de genel anestezi altında kullanmak bizler açısından daha uygun. 

Lazerlipoliz uygulaması

Lazerlipoliz uygulamasından sonra birçok hasta kendini evine gidebilecek kadar iyi hissediyor. Kalmak isterse tabii ki kalabiliyor ancak istatistiki olarak iki hastadan birinin eve gittiğini söyleyebiliriz. 

Lazerlipoliz uygulanacak hastanın özelliklerine bağlı olarak ameliyat süresi ve seansları değişebilir. Birçok hastada ameliyat süresi bir ya da iki seansta sonlanabilmektedir. Süre uzayacaksa ya da alıncak hacim çok fazla ise nadir de olsa ameliyat iki seansa bölünebilir. Örneğin karın, bel, kollar ve gıdı bir uygulamada yapılırken, bacaklar ikinci bir seansa bırakılabilir. Ama bir bölge için konuşuyorsa orada pek bir hacim sınırlamamız yoktur. Deri toparlayabildiği sürece varolan bütün yağları eritmek ve almak mümkündür. Burada dengeyi doktorun tecrübesi belirler. İlgili bölgeden ne kadar yağ alınabileceğini, bu yağ alındıktan sonra derinin bu bölgede toparlama kabiliyetinin yeterli olup olmadığını doktorun tecrübesi belirliyor.

Vücudumuzdaki yüksek hacimli bölgesel kilo fazlamızdan lazerlipoliz ile ameliyathane şartlarında kurtulmamız mümkün.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat