Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lazerlipoliz (lazerle yağ aldırma) nedir?

25,697
kez izlendi
Puan: 3.46 / 5
Detaylı Açıklama

Lazerlipoliz (lazerle yağ aldırma) nedir?

Vücudumuzda birikmiş yağ kitlelerinin eritilmesi ve vücudumuzdan uzaklaştırılması işlemine lazerlipoliz denir. 

Lazerlipoliz son derece iyi bir şekilde yol kat eden teknolojik süreçtir. İlk lazerlerle günümüzdeki lazerler arasında oldukça güç farkı vardır. İlk cep telefonları ile şimdiki cep telefonları arasında nasıl bir uçurum varsa, lazerlipoliz konusunda teknolojinin geldiği yer de son derece farklı. Yeni nesil ürünler yağlara karşı net bir başarı sağlamış durumda. Kabaca 10 dakikalık aktif bir çalışma sonrasında neredeyse 1 litre yağ eriyor ve vücudumuzdan atılacak kıvama geliyor. Bu teknoloji belki 20 yıldır kullanılıyor ancak güçlü olan son nesil ürünler en fazla 6 - 7 yıllık bir geçmişe sahip. Bu ürünü vücudumuzun hemen hemen her yerinde bölgesinde lazerlipolizden faydalanabiliriz. Lazerlipolizin bir miktar deriyi toparlama kabiliyeti de olduğundan işin ekstra faydası oluyor. 

Lazerle yağ aldırma teknolojisi

Teknolojik olarak lazerlipoliz ile ilgili birkaç adet çok güçlü ürün var. Bunların teknik özellikleri farklı olabilir ve lazerlipoliz başlığı altında toplayabiliriz ancak birebir tam lazer özelliklerine sahip lazerimsi ürünler, ultrason ile çalışan ürünler mevcuttur. Bu üç dört çok güçlü ürünün güçleri hemen hemen eşit ve yağları eritme potansiyelleri hemen hemen birbiri ile aynıdır. Hangisi ile yaptırmış olursanız olun, yağlarınız net bir şekilde erir, kısa sürede sonuca ulaşırsınız, bir miktar deriniz toparlanır ve en önemlisi bu işlemleri yaptırırken ciddi bir travma ile karşılaşmıyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat