Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Lady Sauna ve Spa'da ne tür hizmetler veriliyor?

6,150
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Lady Sauna ve Spa'da ne tür hizmetler veriliyor?

Lady Sauna & Spa Güzellik Merkezi'nin yeri İstanbul Avrupa yakasında, Yeşilköy'dedir. Tesisin bir bölümü SPA, diğer bölümü ise güzellik merkezi olmak üzere 2 ayrı bölüme sahiptir. 

Lady Sauna & Spa ve Güzellik Merkezi'nin SPA bölümü tamamen kadınlara hizmet veren, sadece kadın personelin bulunduğu bir bölüm. Burada hamam, Türk hamamı, sauna, Fin hamamı, kese ve köpük masajı hizmetleri veriliyor.

Güzellik merkezi olan ikinci bölümde ise cilt bakımı ve tedavileri, kalıcı makyaj, profesyonel makyaj, manikür, pedikür ve ağda olmak üzere çok geniş kapsamlı bir hizmet veriliyor. Böylece bir kadın Lady Sauna & Spa ve Güzellik Merkezi'nden hizmet alıyorsa hamamından, masajından çıkıp bornozu ile farklı bölümlere giderek istediği hizmeti alabiliyor. 

Kadınların bir güzellik merkezinden alabileceği en önemli hizmet ise tüm bu hizmetlerin yanı sıra hazırlık aşaması. Müşterilerin Lady Sauna & Spa ve Güzellik Merkezi'ne gelirken yanında hiçbir şey getirmesi gerekmiyor çünkü tüm malzemeleri Lady Sauna & Spa tarafından temin ediliyor. 

Bir diğer önemli hizmet ise banyo, hamam hizmetlerinin de Lady Sauna tarafından verilmesi. Müşteri geliyor; isteğine göre sauna, Fin hamamı veya Türk hamamı, ardından kese köpük masajı alıyor. Lady Sauna & Spa, konuklarının saçlarına kadar her şeyini yıkıyor ve tüm konuklarına sultanlara yakışır hizmetini vererek  yapılacak işlemlerin öncesinde dinlenme odalarına gönderiyor. Konuklarını Hürrem Sultan gibi şımartan merkezde her kadın kendini özel hissediyor ve bolca şımartılıyor.  Müşteriler dilerse dinlenme odalarında Lady Sauna & Spa'ya sağlıklı kokteyllerini alabiliyor. 

Lady Sauna & Spa'da tüm bunların yanı sıra pek çok farklı masaj türü seçeneği mevcut. 

- Köpük masajı
- Relax masaj
- Bali masajı 
- Thai masajı
- Sıcak taş masajı
- Refleksoloji masajı

Lady Sauna & Spa dinlenme odalarından çıktıktan sonra isterseniz cilt bakımı, isterseniz lazer; pek çok farklı türde hizmeti bornozunuzu çıkardan, farklı bir bölüme gitmenize gerek kalmadan, bir odadan sadece diğer odaya geçerek alabiliyorsunuz.

Türkiye?de sadece kadınlara özel olarak kurulan bu tesis haftanın 7 günü, sabah 10.00, akşam 10.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet veriyor.  Buna ek olarak Avrupa yakasında, Yeşilköy'e yakın bölgelerde oturan müşterilerini özel servislerle ücretsiz olarak alma hizmeti de veren Lady Sauna & Spa'ya ulaşmak hiç de zor değil. Lady Sauna & Spa hakkında daha detaylı bilgi almak için www.ladysaunaspa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat