Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kuveyt Türk Altın Günleri kampanyası nedir?

11,556
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kuveyt Türk Altın Günleri kampanyası nedir?

Kuveyt Türk, aynı zamanda müşterilerine hesaplarına yatırılmış ziynet altınlarından kâr payı alma fırsatı da sunuyor. Böylece altınlarını bankaya yatırarak hesap açtıran herkes ve tüm Kuveyt Türk müşterileri kiralık kasa ücreti ödemeden, güvenlik korkusu yaşamadan altın tasarruflarını devlet güvencesi altında değerlendirme imkanına sahip oluyor.

Türkiye'de ilk kez 2011 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından başlatılan Altın Günleri, müşterilerin ellerinde bulundurdukları ve yastık altı diye tabir edilen altınlarını banka hesaplarına gram bazında yatırması işlemidir.

Yastık altı altın birikimi yapan vatandaşlar çeyrek, yarım, cumhuriyet, bilezik, kolye vb. her ayarda beyaz ve sarı altından olan her nevi ziynet altınını, altın değerleme işlemleri İstanbul Altın Rafinerisi eksperleri tarafından gerçekleştirilen Kuveyt Türk şubelerine getirerek hesaplarına 24 ayar saf altın olarak yatırabiliyor.

Bu işlemin en avantajlı kısmı, müşterinin altınını saklama, kaybolma, çalınma endişesi olmadan, banka güvencesi ile altınlarını değerlendirebilmesidir.

Hesaba yatan altınlar gram bazında değerlendirilmekte olup, müşterilerimiz altınlarını diledikleri zaman alıp satabilir veya kısmi çekim olarak nitelendirilen hesaptan varolan altınlarının bir kısmını çekip bozdurabilirler.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat