Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kurumsal şirketler Linkedin'i nasıl kullanabilir?

3,373
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kurumsal şirketler Linkedin'i nasıl kullanabilir?

Kurumsal şirketlerin Linkedin'inde çok aktif bir şekilde yer alması gerekir. İK ekipleri Linkedin'i aktif şekilde kullanarak buradan son derece büyük fayda görebilirler.

Facebook sayfası gibi Linkedin'de kurumun sayfası açılabilir. O sayfa içerisinde tüm ekibi tek network altında toplayabilirsiniz. Aynı zamanda şirketinize yeni çalışanları Linkedin sayesinde bulabilirsiniz.

Linkedin'de beraber iş yapan kişiler birbirlerini etiketleyerek paylaşımda bulunuyorlar. Yöneticiler işinde başarılı olan kişileri paylaşımlarıyla tanıtabilirler. Linkedin üzerinden yeni çalışanlar arayabilir, aradığınız kişinin öz geçmişini ve referanslarını inceleyebilirsiniz.

Linkedin'de kendi sayfanızda bir iş ilanı duyurduğunuz zaman işin reklamını yapabilirsiniz. Örneğin; bir satışçı arıyorsanız veya İK departmanına birisini arıyorsanız başka şirketlerde çalışan satış elemanlarına reklamınızı gösterebilirsiniz. Bu nedenle şirketinizin imajını düzgün tutabilmek, şirketiniz hakkında güncel bilgi vererek yeni iş arayanların önüne çıkabilmek için Linkedin'i kullanabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat