Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kredi kartı bilgilerini vermeden Apple kimliği nasıl oluşturulur?

58,748
kez izlendi
Puan: 3.48 / 5
Kredi kartı bilgilerini vermeden Apple kimliği nasıl oluşturulur?
Apple ürünlerini kullanan kişiler, iTunes Store ya da App Store'dan bir şey almak istediklerinde karşılarına Apple kimliklerini soran bir ekran çıkar. Apple kimliğini oluşturmak için kredi kartı bilgisi gereklidir, ancak küçük bir hamle ile bu alana kredi kartı bilgisi girmeden Apple kimliği yaratmak mümkündür.

Apple kimliği oluşturmak

Hiç Apple kimliği açmamış olan kişiler, ilk defa bu kimliği edinirken kendilerinden kredi kartı bilgileri istenir. Eğer ilk uygulamanızı ücretsiz uygulamalar arasından seçerseniz, kimliği yaratırken kredi kartı bilgilerinin istendiği yerde "Hiç" seçeneği çıkar. Bu seçenek sayesinde kredi kartı bilgisi vermenize gerek kalmaz.

Apple hediye kartı

Apple aynı zamanda 2012 yılının sonunda, Türkiye'de Gift Card yani Hediye Kartı uygulamasını başlattı. Bu kartlar sayesinde, kullanıcılar kartların satış noktalarından nakit para ile bu kartları alıp daha sonrasında App Store ya da iTunes Store'da kullanabilirler. Böylelikle kredi kartına ihtiyaç kalmaz.
Teknoloji Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat