Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

1,380
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Kova & Yükselen Kova

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar; 28 Mayıs'ta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi aşk hayatınızda doğuyor. Yeni Ay'ın Haziran ayı sürecinde etkili olacağı konular aşk, hobiler ve spor gibi kendiniz ile ilgili konular.

Ebeveyn olan Kovalar çocukları ile ilgilenmek ve onlara destek olmak isteyecekler. Anne ve baba olmak isteyen Kova burçları ise bu ay şanslı. Hem Yeni Ay etkisi, hem de İkizler burcunda gezinen Venüs bu konuda şans veriyor. 

Bu ay etkili olacak Merkür retrosu 7 Haziran - 1 Temmuz arasında gerçekleşecek. Özellikle 7-17 Haziran tarihleri arası Yengeç burcunda retroda olacak Merkür, iş ortamınız ve günlük temponuz ile ilgili bir takım değişimler yapma enerjinizi harekete geçirebilir. Biraz dalgın bir enerjide olabilir, bu durum işlerinize yansıyabilir. Bu nedenle bu tarihleri bir yere not edin. 

İletişim ile ilgili konularda, iş ortamınızda birtakım iletişim kaynaklı sorunlara karşı dikkatli olun. 17 Haziran sonrası Merkür'ün İkizler burcunda gerileme yapacağı tarihlerde ise dikkatinizi daha çok aşk ve kendinize yöneltmek isteyeceksiniz... Eski bir aşktan haber gelebilir. Siz ise kendi öncelikleriniz ile ilgili, yapmak istediğiniz yeniliklerle meşgul olabilirsiniz. 

Venüs 23 Haziran'da ikizler burcunda olacak. Bu nedenle kalbi boş olan Kova burçları, bu tarih ile birlikte bir anda aşık olursa şaşırmasın. 

Bir süredir gökyüzünde devam eden sert ve problemli açılardan siz de etkilendiniz. İçsel ihtiyaçlarınız ve günlük hayatınız arasında stresler yaşadınız. Sizleri en çok etkileyen yıldız ise uzunca bir süredir Akrep burcunda gezinen Satürn. 

Sevgili Kovalar, hayatınızda doğru kararlar almak ve ilerlemek için bir süredir gerçekten yoğun bir tempoda çalışıyor olmalısınız. 

Mars'ın enerjisi ile de bolca seyahat fırsatı yakalamış Kovalar olabilir. Bazılarınız bir konuda uzmanlaşmak adına çalışıyor; eğitim veriyor veya bir eğitim alıyor olabilirsiniz. Hayatınızda yoğun bir tempo var. Haziran ayında bu tempo devam edecek ama sonuca ulaşmanıza az bir zaman kaldı. Bu anlamda Temmuz ayı yorumlarında size bazı müjdeler verebiliriz. Eğitim veya seyahat halinde olan Kovalar çalışmalarının meyvelerini toplamaya başlayacak. 

10-16 Haziran haftasında ev ve iş ortamınız arasında tempo yoğun. 13 Haziran'da etkili olacak Dolunay bir yandan temponuzda uyum arama ve bir yandan da bolca dışarda olma fırsatı getirecek gibi duruyor. 

Sevgili Kova burçları, Haziran ayında genel olarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle ay ortasını daha sakin geçirmekte ve iletişimsel problemlere dikkat etmekte fayda var. Dost burcunuz İkizler Yeni Ay'ı ile şanslı ve fırsatlara açık bir ay bekliyor sizleri. 

21 Haziran'da Güneş'in Yengeç burcuna geçişi ve sonrasında gerçekleşecek Yengeç Yeni Ay'ı ile Haziran'ın son haftasında işte başarılı bir fırsat yakalama ihtimaliniz var.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat