Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

1,265
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar, eşinizin veya ailenizin de desteği ile kaynaklarınızda bir artış yaşama olasılığınız yüksek. Beklediğiniz bir kredinin onayı da gelebilir fakat özellikle kredi konusunda dikkatli olun derim. Neptün hala para hanenizde  hem Güneş'in hem de Venü'ün 5 Eylül itibari ile Başak burcuna geçişi hem kaynak getiriyor sizlere, hem de masrafları da beraberinde getiriyor sanki. Dikkatli harcamalarda olmalısınız. Venüs kaynaklarınıza 2.destek olarak gelecek ve ay genelinde Başak burcunda olacak.

Jüpiter ilişkiler alanınızda ve ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda zaten desteklemekte. Ayrıca burcunuzun yönetici gezegeni Uranüs ile güzel bir kontağı olacak Jüpiter'in hem de iletişim alanından, yani hayatınızdaki bakış açınızdaki yenilenme enerjisi ile ilişkilerde bir karar alabilirsiniz. Bu bir ortaklığa karar vererek olumlu değişimleri getirebileceğiniz anlamını taşımakta. Örneğin evlilik bir ortaklaşa girişimdir ve sonuçlarında güçler birleşir. 

Bu aynı zamanda sizin iş değişimi yaşayabilirsiniz ve gelirlerinizde de artış olabilir. Kariyer alanınızın patronu Akrep burcunda transit eden Satürn zaten sizi bir süredir bunaltmış durumda, ya çok çalışıyorsunuz ve hakkınızı alamıyorsunuz, ya da biraz iş hayatınızda umduğunuz sonuçları alamıyorsunuz. 

Özellikle Mars'ın bu alanda oluşu Ağustos itibari ile kıpırdanmalara ve biraz fark edilmenize fayda getirmiş olabilir. Ayın ilk 2 haftası Mars hala Akrep burcunda olacak ve sizi kariyerde fırsatlar konusunda desteklemeye devam edecek. Sonrasında Yay burcuna geçiş yapıyor olacak Mars. Yay burcu sizler için çevre demek, dışarda olduğunuz dünya, umutlarınız aynı zamanda ve hem umudunuzu destekleyecek görüşmeler yapıyor olabilirsiniz, hem de elde ettiğiniz gelirlerinizde Marsında desteği ile ilerleme yaşayabilirsiniz.

Merkür 2 Eylül itibari ile seyahatler ve hayata bakış açınız ile ilgileniyor. Uzak yollardan dostlar getirebilir size, hatta sürpriz görüşmeler yaşayabilirsiniz. Uranüs ile karşıtlık yapacak ayrıca ve siz de bir anda kafanıza koyduğunuzu yapabilirsiniz. Bir karar aldım ve bir takım konuları değiştiriyorum diyebilirsiniz kim bilebilir. Uranüs bu bir anda etkisi altına alabilir. Özgürce fikirleriniz havada uçuşacak diyebilirim.

9 Eylül Balık ve Başak burcu aksında yaşanacak Dolunay enerjisi ile ekonominizde beklediğiniz düzenlemeler ile ilgili haberler alabilirsiniz. Gelecek olan destekler ay ortası kendisini göstermeye başlayabilir.

23 Eylülde Güneşin de Terazi burcuna geçişi ile birlikte keyfiniz yerine gelecektir. Dost burcunuz Terazideki Güneş size pozitif etkiler ve beraberinde de bir konuda uzmanlaşma fırsatı belki de seyahat fırsatı getirebilir.25 Eylül ve Jüpiter Uranüs olumlu açısı ile bir kontrat imzalıyor olabilirsiniz. Şans her daim yanınızda olsun...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat