Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,100
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta başı pazartesi günü seyahat, araştırma, gezme, eğitim ve öğrenme, kişisel gelişim konuları, turizm alanları ve bu konulardaki planlamalar adına etkiler sizi destekliyor. 


Pazartesi hareket halinde ve faal olacağınız enerjiler söz konusu. 

Salı ve çarşamba günü kariyer ve iş alanlarınız öne çıkarken, keskinleşen enerjiler, restleşmelere, inatlaşmalara, olaylara kendi açımızdan bakmaya yol açabilir. 

Kıskançlıklar, biriktirdiklerinizin aniden su yüzüne çıkması veya kendinizi kontrol etmekte zorlanma söz konusu. Bu etkiler sizin adınıza en yoğun iş ve kariyer alanlarınızda etkili olacak. 

Bu hafta salı ve çarşamba günleri iş yerinizde veya kariyerinizle ilgili konularda dikkatli olmalı ve düşünmeden, öfke ile hareket etmemelisiniz. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay sizi, sosyal alanlarınız, toplumsal konular, arkadaşlarınızla ilgili konulara odaklayabilir. Bu alanlarda düzenlemeniz gerekenleri kısa vadede tekrar ele alabilir ve hedeflerinizi ve yapmak istediklerinizi aktive edebilirsiniz. Ancak, planlarınızı ve hedeflerinizi revize ederken, durumları gerçekçi yaklaşımdan uzaklaşmadan planlamanız önemli olacak. 

Dolunay dönemleri başlangıç yapmadan biraz beklemek her zaman daha doğrudur. Bu nedenle bu hafta yeni adımlarınızı perşembe ve cumaya denk getirmeden hayata geçirmeniz uygun olur. 

Hafta sonu Ay yer değiştirirken, sizi kendi içinize döndürecek. Bu nedenle hafta sonunu kalabalıklardan uzak, dinlenerek geçirmek daha doğru olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat