Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,083
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, haftaya kariyer ve iş konularına odaklanarak başlıyorsunuz. Pazartesi iş alanlarınız öne çıkıyor. Salı gününden itibaren sosyal konular, arkadaşlarınızla görüşmeler, toplantılar perşembe gününe kadar gündeminizi meşgul ederken, bu hafta sonuçlandırmanız gereken işlerle ilgili özellikle salı ve perşembe arası çevrenizden destek almanız söz konusu.

Kova burcu haftalık yorum

Bu hafta perşembe ve pazar günleri arasını biraz daha dikkatli geçirmeniz gerekmekte. Bu süreçte gelir gider dengenizi iyi ayarlamalı ve şartları çok zorlamadan ilerlemelisiniz.
 
Perşembe günü 16.40'a kadar açısız ilerleyecek olan Ay, yeni başlangıç yapmayı, önemli bir konuda adım atmayı desteklemiyor. Perşembe genel olarak belirsizliklerin biraz daha öne çıktığı bir gün diyebiliriz. Cuma günü rahatlayan enerjiler, daha rahat hareket etmenize destek verse de halen duygusal ve zihinsel olarak kendinizi rahat ifade edemediğiniz bir aralıkta olacaksınız. 

Hafta sonu cumartesi günü sabah 11 ile 17 arası tekrar boşlukta ilerleyecek olan Ay, sağlıkla ilgili konularda bu aralıkta yeni bir başlangıcı, önemli bir tedavinin başlatılması gibi desteklemiyor. Cumartesi günü bu aralığa dikkat etmek doğru olur. 

Pazar gecesi burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay etkileri daha çok önümüzdeki hafta belirgin olacağı için dolunay etkilerini haftaya aktaracağım. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat