Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

565
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, hafta başı gündelik koşturmalarınız adına yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Salı gününden itibaren, ortaklaşa konular, başkalarıyla yürüttüğünüz işler adına temponuz artıyor. Özellikle bankacılık, komisyonlu konular, kredi başvuruları gibi işleriniz varsa Salı ile Perşembe arası bu alanlarınız öne çıkıyor. 


Kova burcu bu hafta

Sevgili Kovalar, bu haftadan itibaren kariyer alanınıza geçecek ve yaklaşık olarak burada 2 ay kalacak olan Mars, sizi işinizle ilgili konularda daha aktif ve sonuç odaklı yapacak. Eğer işlerinizle ilgili artık sonuçlandırmak istediğiniz, bekleyen konular varsa, bu dönem daha aktif ve iş odaklı olacaksınız. Mars'ın yeni yolculuğu sizi stratejik ve akılı adımlar içinde tutabilir. Mars'ın bu yolculuğu sırasında Güneş ile yapacağı açılar özellikle otorite konumundaki veya üst düzey kişilerle diyaloglarınıza dikkat ederek ilerlemeniz gerektiği anlamına geliyor. 

Bu hafta perşembe günü akşam saatleri 17.45 ile 19.30 arasında Ay açısız ilerleyeceği için bu sürece özellikle duygusal konularda önemli adımları denk getirmeyin. Ruhsal olarak kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz ki bu aralığı daha çok bekleyerek veya rutin işlerle ilgilenerek geçirmeye özen gösterin. 

Cuma günü yolculuklar, eğitim ve öğrenim alanları, akademik çalışmalar ve her türlü kişisel gelişim konularında sizi destekleyen etkiler, haftanın yoğun temposu ardından cuma ve cumartesi günleri kişisel konularınıza dönük olmanızı ve bu alanlarda bitirmeniz gereken işlerinizi toparlamanızı sağlayabilir. 

Eşiniz veya partnerinizle ilgili bir süredir aksattığınız konular varsa birlikte plan yapmak, kısa bir tatil organize etmek hafta sonu için size iyi gelebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat