Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

793
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burçları, 

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay, sizin adınıza aşk, ilişkiler, çocuklar, hobileriniz, kişisel uğraşlarınız gibi konuları daha fazla vurgulayacak. 

Bu alanlarda Yeni Ay enerjileri hayatınıza yeni renkler, insanlar, yeni arkadaşlıklar taşıyabilir. Hobileriniz ile ilgili önünüze güzel fırsatlar gelebilir. 

Yeni Ay'ın gerçekleştiği gün, Ay'ın ışığının en karanlık olduğu zamandır. Dolayısı ile özellikle tam Yeni Ay günleri yeni bir başlangıç yapmamak gerekir. Çünkü başladığınız işleri ilerde tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz. 

Bu hafta boyunca ve özellikle çarşamba ve perşembe günleri sonuçları uzun vadeyi etkileyebilecek başlangıçlar adına beklemek ve adım atmamak doğru olur. Harekete geçmek için hafta sonu veya Ay?ın hilal fazında olacağı pazar ve pazartesi günlerini tercih etmeniz faydanıza olacak. 

Bu hafta boyunca önemli kararlarınızı hayata geçirmeden, olayların üzerinde düşünün ve araştırın. Adım atmak için hafta sonundan itibaren harekete geçin.

Hafta sonu, cumartesi günü Merkür burç değiştirerek Yengeç burcuna geçtiğinde, bu alan sizin için sağlık ve mesleki konuların yer aldığı bölüm olacak. 

Önümüzdeki günlerde sağlığınızla ilgili özellikle sindirim sisteminize özen gösterin. 

Hafta sonundan itibaren özellikle iş alanlarınızla ilgili konularda sezgisel davranma, duygularınızla hareket etme eğilimleriniz yüksek olacak. 

Hafta sonu Ay'ın Yengeç burcunda konaklamasıyla günlük işleriniz, özellikle ev ve ailenizle ilgili yapılması gerekenlerin toparlanması, aile ile vakit geçirme adına destekleyici enerjiler var. 

Sevgili Kovalar, haftanın size huzur ve mutluluk getirmesini dilerim. Yeni bir haftada buluşmak üzere?

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat