Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,085
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, pazartesi öğleden sonra 17.00 civarı gerçekleşecek Yeni Ay sizi dönüşümlere, olayları tekrar ele almaya itebilir. Bu süreçte bir süre önce başlamış bir durum veya iş yön değiştirebilir ve daha önce görmediklerinizi ayrıntılı fark etme, gözlemleme ve revize etme durumları söz konusu. 

Kova burcu bu hafta

Bu hafta öncelikle iş ve kariyer alanlarınıza dikkat etmeniz, sözleşme veya anlaşmalarda detaylara özen göstermeniz önemli diyebilirim. Devletle bağlantılı iş konularında adım atmak ve yeni başlangıç yapmak için bu hafta acele etmemekte fayda var. 

Bu hafta çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Haftanın etkileri ağırlıklı olarak elde ettiğimiz her şeyi çalışma ve disiplinle elimizde tutabileceğimizi vurgulamakta. Bu nedenle neyi ele alırsanız alın, disiplinli ve organize olmaya gayret edin.

Duygusal konularda hareketli bir hafta yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde eşiniz veya partnerinizle yolculuk planları veya birlikte zaman geçirme açısından bu hafta enerjiler destekleyici. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat