Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

877
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

KOVA BURCU

Sevgili Kova burcu, bu hafta başı pazartesi - çarşamba arası Ay, sizin ortaklıklarınız, ikili ilişkilerinizle ilgili alanlardan yolculuk yaparken, öncelikle sizi haftanın ilk iki günü iş ortaklıklarınız, özel ilişkileriniz adına daha dominant ve dikkat çekici yapacak. 

Kendinizi daha iyi ifade etmek, ortaya koymak adına destekleyici olan enerjiler, kendi doğrularınızı kabul ettirmek ve diretmek anlamında gölgede çalışacak diyebilirim. 

Bu nedenle pazartesi ve Salı günleri iş ortaklıklarınız, ekip çalışmalarınız, eşinizle olan ilişkinizde daha esnek ve yapıcı olmaya gayret etmelisiniz. Meseleleri büyük pencereden bakarak analiz etmeye gayret edin.

Çarşamba öğleden sonra ay yer değiştirirken, sizin için değişime ve yenilenmeye açık etkileri de açığa çıkaracak. Dünyevi alanda kredilerle ilgili konular, bankacılık, komisyon ve sigortacılık alanlarında halledilmesi gereken işleriniz varsa, bu konularda yol alabilirsiniz. Ruhsal olarak ise, kendinizi fazla irdeleyebilir, olayları akışına bırakmakta zorlanabilirsiniz.

Bu nedenle özellikle perşembe ve cuma günleri depresif duyguların sizi yormasına izin vermeden, gerekirse odağınızı farklı alanlarda tutmaya gayret etmelisiniz. 

Özellikle cumadan itibaren önemli ve sonuçları uzun vadeye yayılacak konuları ele almaktan kaçının. Daha sakin ve sizi zorlamayacak konu ve işlerle uğraşmaya gayret edin.

Cumartesi günü rötara başlayacak Merkür, etkilerini hafta ortasından itibaren hissettirmeye başlayacak. Merkür gerilemesi devam edeceği 3 haftalık süreçte özellikle sağlığınıza, başta mide ve sindirim sistemi olmak üzere, dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat