Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

1,002
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftasında Kova burcu neler yaşayacak öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.


Bu hafta çarşamba günü dolunay gerçekleşecek. Dolunay dönemleri içsel ve zihinsel olarak daha yoğun duygular içinde olduğumuz, tutkularımız ile hareket edebildiğimiz ve hayatımızda gölgeli alanların aniden aydınlandığı zamanlardır.

Dolunay süreçleri duygusal davranış ve tepkilerimizi fazlasıyla yüksek perdeden ve kontrolsüz yapabildiği için, Dolunay öncesi gün ve dolunay günü, herhangi bir konuda önemli bir başlangıç yapmayı veya adım atmayı tavsiye etmem. 

Bu hafta oluşacak Dolunay enerjisi sizi kariyerinize odaklayacak. Kariyerinizle ilgili yapmanız gereken ama bir şekilde ağırdan aldığınız konular, sorumluluklarınız, yeniden düzenleyip, tamamlamanız gereken alanları bir anlamda revize edeceksiniz. 

Dolunay, ev alanlarınız ve evle, ailenizle ilgili konuları da gündeminizde tutarken, bu alanlarda da kendinizi disipline etmek ve görmezden geldiklerinizle yüzleşmek durumuna geçeceksiniz.

Sevgili Kovalar, miras, borç, alacak alanlarınızda yeni durumlar ve fırsatlar sizi şaşırtabilir. Bu konularda bir süredir bekleyip, alamadıklarınız varsa dolunay enerjileri size ilginç gelişmeler sunabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat