Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kovalar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,589
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kovalar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, pazar günü gerçekleşen Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor ve sizi kişisel alanlarınızda toparlanmalara, düzenlemelere davet ediyor. Hayatınızda düzenlemek istedikleriniz adına adımlar atıp, tamamlamalar yaşayabileceğiniz bir dönem söz konusu. Dolunay, kendinize ve kişisel alanlarınıza dönük olacağınız bir hafta getirecek. 

Kova burcu bu hafta

Bu hafta ortasına kadar duygusal olarak hassas ve tutkulu olacaksınız. İlişkileriniz adına cesur kararlar alma eğilimleriniz yükseliyor. Duygusal konularda mantıklı ve sonuç odaklı yaklaşımınız, ilişkilerinizde yeni bir dönemi başlatabilir. 

Pazartesi ve çarşamba günleri arası maddi konularda düzenlenmesi gereken işleriniz varsa, enerjiler destekleyici. Ancak parasal konularda borç alacak dengenize dikkat edin. 

Çarşamba ve perşembe günleri çevrenize ve haberleşmeye dönük olmanıza rağmen ele aldığınız her türlü işinizde tepkisel davranma ve düşünmeden karar verme eğiliminiz yüksek. Bu nedenle bu hafta özellikle hafta ortası olayları esnek ve sakin yaklaşımlarla değerlendirmeye gayret etmeniz önemli.

Cuma gününden itibaren ev ve aile alanlarınız hareketleniyor ki hafta sonu da dahil evinize ve ailenize ait konulara daha fazla eğilmeniz gerekebilecek. Haftanın son dönemiyle birlikte ev faaliyetleriniz artarken, ev içi gerginliklere dikkat etmek doğru olur. 

Bu hafta beslenme düzeninizde fazla yağlı ve ağır yiyeceklerden uzak durun aksi halde hafta sonunu kilo almış şekilde kapatabilirsiniz. 

Sevgili Kovalar, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat