Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

2,264
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

Bu yıl aşkta ve ilişkilerde uzun vadeli adımlar atmaya, evlenmeye ya da süregelen ilişkinizi daha ciddi bir alana devretmeye eğilimli olacaksınız. 

Aşta hercai veya gelişi güzel ilişkilerden ziyade, kendinizi güvende hissedeceğiniz, uzun süreli beraberliklere yatkınsınız. Sevdiklerinize vakit ayırmak, ilişkinizde değerli olduğunuzu hissetmek, eğlenmekten ziyade ilişkinin geleceğini güvenceye almak size daha uygun gelecektir. Ancak tüm bu etkilerin yanında atacağınız adımlarda ani kararlar vermeye de açık olacaksınız.  Bu bağlamda çevrenizi şaşırtan beklenmedik bir evlilik, bir ilişki yaşanabilir.

Şubat ile Ekim arasında genel olarak evlilik etkileriniz kuvvetlenirken, süregelen ilişkilerinizde ise sorumluluklarınıza yönelebilir, çocuk sahibi olmayı daha fazla arzu edebilirsiniz. 

2016 yılında aşk alanınızda şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir. Ani şekilde bir ilişkinizin bitmesi, yeni bir beraberlikte yine sürpriz bir kararla evlenmek, farklı kültürden biri ile flört etmek veya ciddi bir beraberlik söz konusu olabilir. Aşta kadersel etkileriniz öne çıkıyor.
 
Yılın başında Ocak ayında gerileyecek Merkür, sizi eski bir ilişki ile yeniden bir araya getirebilir. Süre gelene ilişkileriniz açısından ise yılın ilk ayı hassas etkiler var. Gizlediğiniz bir durum ortaya çıkabileceği gibi, partnerinizle sözlü ve yazılı iletişiminize de dikkat edin. Anlam veremediğiniz düşmanlıklara açık olacağınız Ocak boyunca başkalarıyla önceden paylaşılmış bir sır başınızı ağrıtabilir. Ocak ayını birlikteliğinizde partnerinizle iletişim açısından dikkatli yönetmek gerekecek.

Şubat ve Mart ayları devam eden ilişkinizde var olan sorunları fazlasıyla irdeleyebilir, ilişkinizde gerginliklere açık olabilirsiniz. Bu dönemde iş ve kariyer sorunlarını beraberliğe yansıtmanız olası ki partnerinizden destek ve ilgi bekleyebilir, bulamazsanız tepkisel davranabilirsiniz. Bu sene 30 Ağustos - 22 Eylül arasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi ilişkilerinizde var olan sorunları detaylandırarak, takıntılı olabileceğiniz enerjileri açığa çıkaracak. Zaten sorunları olan bir birliktelik yaşıyorsanız, bu aralıkta ipler kopabilir veya ciddi bir kriz yaşanabilir. 

Bekar Kovalar için evlilik için Ağustos ayı hareketli geçecek. Evlilik kararı alabilir, evlenebilir veya ilişkinizi Ağustos ayında daha ciddi bir alana taşımak için adım atabilirsiniz. 18 Ağustos'ta gerçekleşecek tutulma hemen sonrası beraberlikleriniz adına radikal kararlar alma eğiliminiz güçlenecek. Ağustos ayında evlenme söz konusu olursa, tutulma günü olan 18 Ağustos'a denk getirmeyin. Tutulmanın 2 gün öncesi ve sonrasını kullanmadan evlilik işlem ve programlarınızı yapmanız daha doğru olacaktır.  

Beraberlikleriniz adına Jüpiter gerilemesinin etkinleşeceği, 8 Ocak -  9 Mayıs arasında önemli bir kararı hayata geçirmemekte önemli olacak. Özellikle Kadın Kovalar bu dönemde biraz daha sabırlı olmalılar. 

Bu yıl gerçekleşecek tutulmalar Vedik astrolojiye göre ağırlıklı Kova aksında olacak. bu enerji ilişkiler başta olmak üzere sizi önemli değişimler içine çekerken, aşk ve ilişkiler adına yıl boyunca etkin olacak önemli dönüşümler yaşama potansiyeliniz var. İlişkilerde kontrol edemediğiniz durumlar söz konusu olurken, şartlar sizin dışınızda gelişebilir. Ayrıca beraberlikleriniz adına uzun süredir sabrettiğiniz, tuttuğunuz durumlarda faaliyete geçerek, cesur kararlar almaya eğilim gösterebilirsiniz. Bu yıl Kova burcu kadınları duygusal iniş çıkışları, kararları, ilişkileri adına radikal değişimleri yılın ilk yarısı ağırlıklı olmak üzere daha fazla yaşayabilirler. Kova burcu erkekleri ise evlilik veya ciddi bir beraberlik adına yılın ikinci yarısı cesur adımlar atmaya yönelik olacaklar. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat