Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,321
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu ayın sizin için önemli etkileri öncelikle mesleki işler, güncel koşturmalar, sağlık, iş arkadaşları ve size bağlı çalışanlarla ilgili konular olarak öne çıkıyor. 

Bu etki 23 Temmuz'a kadar vurgulu olurken, 8 ile 23 Temmuz arasında iş görüşmeleri, yeni teklifler, iş alanlarınızda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Size bağlı çalışanlar, iş arkadaşlarınızdan destekler almanız söz konusu. Bunun yanı sıra sorunlar yaşadığınız kişiler de yollarınız ayrılabilir. Ayın son haftasına kadar olan dönemde hareketli ve yoğun olacaksınız. bu süreçte sağlınıza da dikkat etmeniz önemli. Özellikle sindirim sistemi, kadınlar için göğüsler, karaciğer sorunları ile tansiyon problemleri gündeminizde olabilir. bu konularda hali hazırda bulunan rahatsızlıklarınıza temmuz ayı boyunca dikkat etmekte fayda var. 

Ayın son haftası ise kendinizi gösterme, öne çıkma, ilişkiler ve duygusal konulara odaklanma eğilimi yükselecek. Ayın son gününe denk gelen Dolunay kişisel alanlara yönelmenize, duygusal konularla ilişkilerinizde tamamlanmalar yaşamanıza neden olacak. Bu ay genel olarak iş ve duygusal alanlarda hareketli olacağınıza işaret etmekte.

27 Temmuz'da başlayacak Venüs retrosu ev ve aile hayatınızda eskiden gelen konuları yeniden ele almaya sizi itebilir. Eski konular, eski sevgililerle vakit kaybetmemenizi tavsiye ederim. Venüs retrosu duygusal konularda karışıklık ve net görememe vereceği için bu dönemle birlikte başlayan süreçte ilişkilerle ilgili karar almak doğru olmaz. Retro, ayrıca hormonel sorunlara da eğilim verebilir, dikkatli olun. 

Sevgili kova burcu, verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat