Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,183
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, Mayıs ayında ilişkiler, aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, hobiler ve kişisel zevklerinizle, kişisel gelişim konuları ilginizin yoğunlaştığı alanlar olacak. bu ay kendinize zaman ayırmak, sevgiliniz, partneriniz ile daha fazla ilgilenmek, birlikte plan yapmak veya ilişkinize vakit ayırmak açısından destekli olacaksınız. Özellikle 19 Mayıs Merkür rötarı ile birlikte ilişkinizi tekrar gözden geçirmek, düzenlemek istediklerinize vakit ayırmak, eski bir ilişkiden haber almak adına ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz. 


Ay başında Merkür'ün İkizler burcuna geçmesiyle kişisel eğitimler, gelişim olanaklarınız da artıyor. Kişisel gelişim adına yapmak istediğiniz ama vakit veya fırsat bulamadığınız konularda fırsatlar söz konusu olabilir. Ayrıca girişimci yönünüz öne çıkıyor. Atmaya çekindiğiniz adımları cesaretle yapabilirsiniz. 8 Mayıs'ta Venüs'ün mesleki konularınızı hareketlendirmesiyle, iş konularında kadınlardan gelecek destekler sizi rahatlatabilir. Size bağlı çalışanlarla sorunlarınız varsa bunları yoluna koymanız adına fırsatlar söz konusu. Hızlı düşünüp çabuk yol almak isteyeceksiniz ve durumlara pratik çözümler üretebileceksiniz. 

19 Mayıs'ta Merkür'ün rötara başlamasıyla, yeni bir ilişkiye başlamakta aceleci olmayın. Genel olarak hiçbir başlangıçta acele ile hareket etmeyin ve mümkün olduğu kadar beklemede kalın, kararlarınızı 11 Haziran'dan itibaren hayata geçirin. 20 - 23 Mayıs arası hem duygusal konularda hem de mesleki alanlarda gerginliklere ve restleşmelere açık olacaksınız. bu aralığı sakin olmaya çalışarak geçirmek önemli olacak. Bu ay sağlığınız açısından özellikle ayın ikinci yarısı hormonal dengelerinize dikkat etmekte fayda var. Kas ağrıları, tutulmalar, burkulmalara karşı tedbirli olun ve mümkün olduğu kadar bedeninizi zorlamadan spor yapmaya, düzenli hareket etmeye özen gösterin. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat