Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

1,766
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu Kova olanlar,

5 - 12 Mart arasındaki süreçte hem Merkür hem de Venüs burcunuzda olacak. Aslında şanslı ve fırsatlara açıksınız. Venüs size şans ve fırsat getirecek. 12 Mart itibariyle bu gezegenler de burç değiştirip Balık burcuna geçiş yapacaklar. Balık burcuna geçiş yapacak olan bu gezegenler ve burada Güneş'in de olması, üzerine de 9 Mart'ta Balık burcundaki Güneş tutulması bir arada yorumlandığında bir kazanç arttırıyorsunuz, elinize toplu para geçiyor, miras kalabilir gibi enerjiler son derece yüksek. 

Bu sizi çok motive edecek. Kazançlarınızı arttırıyorsunuz ve bu muhteşem bir durum. Bütün bunların yanı sıra Mars 6 Mart'ta burç değiştirecek. Sizi son derece destekleyecek bir noktaya gelecek. Sosyal çevre, hayata karşı umut, ümit gibi durumları arttırıyorsunuz. Pozitifsiniz, umutlarınız yükseliyor, bir şeylere başlama kararı alıyorsunuz bu enerjiler sizi harekete geçirecek. 

23 Mart'ta da Terazi burcunda Ay tutulması olacak. Bu da sizin burcunuzu son derece destekleyecek. Size özellikle seyahatler, uzak çevreler konusunda avantajlar getirecek. Güneş'in 20 Mart'ta Koç burcuna geçmesi ve 22 Mart'ta da Merkür'ün Koç burcuna geçmesi gösteriyor ki, iletişim trafiğiniz artıyor ve bir imza atıyorsunuz. Aynı zaman da kardeşler konusu da çok önemli. Belki de kardeşiniz bir şeye karar verir, bu sizi de ilgilendirir. Çünkü bu yıldızlar kardeşler alanınıza geçiş yapacak. Dolayısıyla kararlısınız, harekete geçiricisiniz ve bir şeye karar vereceksiniz. 

22 Mart'tan sonra çok seyahat fırsatınız olacak, uzak çevrelerle iletişiminiz artacak. Sizin için çok keyifli bir ay. Hem kaynak, hem hareketlilik, hem destekler, arkadaş çevrenizden daha sosyalsiniz. Kontrat okuma  gibi birtakım evrak işleriniz de artabilir. Belki de yurtdışına çıkmayı hazırlanıyorsunuz. Bunlarla ilgili yasal proseslerle ilgileniyorsunuz veya devam eden dava gibi bir durum var; bununla ilgili sonuçlar alıyorsunuz.

Elinize toplu bir para geçiyor. Çünkü 9. ev 3. ev konuları da işin içinde. Seyahat, iletişim, kararlar. Genel olarak çok destek aldığınız ve motivasyonunuzu çok yükseltecek bir ay olacak. Maddi konularda etkileri tam olarak yaşayacağınız dönem Nisan'ın ilk haftası olabilir. Parayla ilgili bir şeyler başlayacak ama paranın elinize geçmesi Nisan'ın ilk haftasını bulabilir. Yatırım da yapabilirsiniz. Çok pozitif bir ay sizin için. 

Sağlıklı, mutlu bir ay diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat