Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

887
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu veya yükselen burcu Kova olanlar,

Çalışma ve organize olma anlamında özellikle meslek alanlarınızda yoğun bir döneminiz var. Disiplinli olacaksınız. Ancak şartlar değişime açık ve koşulları düz bir seyirde ilerletmekte zorlanabilirsiniz. İşiniz veya mesleki konularda hırslarınızı, hedeflerinizi fazla büyütmeden koşulları zorlamadan işlerinizi planlayın. Kendinize vakit ayırın. Fiziksel olarak kendinizi ve bedeninizi zorlamayın. 

Maddi konular ve parasal işleriniz adına bu ay özellikle başkalarından gelebilecek gelirler, komisyonlar, prim alacaklarınız, kira gelirleriniz, aileniz veya eşinizden size aktarılacak maddi konular açısından hareketli bir ay geçireceksiniz. 

Sağlığınız açısından öncelikle böbrekler ve idrar yollarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda grip ve benzeri enfeksiyonlara açık olacağınızı bilerek hareket etmekte fayda var. Beslenmenize ve sağlığınıza daha fazla özen göstermeye bakın. 

Duygusal alanlarda romantizmden uzak, ilişkinin sorumluluklarına, yapılması gerekenlere yönelik olacaksınız. Partnerinizin sizden duygusal beklentilerini karşılamakta zorlanabilir veya siz onu tam olarak anlayamayabilirsiniz. Bu nedenle duygusal ilişkilerinizde durumlara sadece kendi açınızdan bakmayın, karşı tarafında istek ve ihtiyaçlarını onun bakış açısı ile değerlendirmeye çalışın. 

Bu ay hayatınızda romantizm veya duygusal kararlara yönelmekten ziyade, sonuç odaklı olacaksınız. Hatta keskin kararlar alarak ilişkinizde değişimler yaşayabilirsiniz. Enerjilerin hassasiyet içerdiğini unutmadan, geçmişten gelen sorunları iletişim ile çözmeye gayret etmelisiniz. 

Sevgili Kovalar, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat