Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,487
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Kova burcu kadınları aşırı özgürlüğüne düşkün, bağımsız ve çağının ötesinde yaşayan kadınlardır. Açıkçası bir ilişki sürdürmeye, hayatlarına birini almaya ve uzun süreli beraberliklere çok açık yapıda değildirler. Çünkü kova kadınının anlaşılması oldukça zordur. Çağının ötesinde, modern, bağımsızlığına düşün ve ilişkilere olan bakışı da arkadaş yapısında olduğu için ilişki içerisinde sorun yaşayacaklardır. 


Kova burcunun erkekler üzerindeki en büyük sorunu bir erkeğe arkadaş gibi yaklaşmasıdır. Arkadaş mı sevgili mi olduğu noktasında her zaman kararsızlıklar yaşatan yapıda olduğu için karşısındaki insanların kendisini tanıması ve ilişki kurması çok zordur. Kova burcu anneleri çocuklarına zaman zaman mesafeli ve uzak yaklaşırlar. Çocuklarından beklentileri daha mekaniktir ve mantıksal çerçevededir. 

Duygusallıktan uzak oldukları için bir çocuğun beklentilerine tam anlamıyla cevap vermeleri mümkün değildir. Kova burcu anneleri çocuklarının yetişmesi, büyümesi için gerekli olan her türlü ortamı hazırlamaları çabasıyla birlikte aynı zamanda da çocuklarıyla olan duygusal bağlarını güçlendirmeleri gerekmektedir. Kova burcu kadınlarının öğrenmesi gereken en önemli şey özgürlük ve bağımsızlığı dengelemeleri gerektiğidir. 

İnsanların duygularına olan uzaklıkları zaman zaman ilişkilerinde, özel hayatlarında ve çocuklarıyla olan ilişkilerinde sorunlar yaratacaktır. Daha duygusal, empatik ve olaylara bağımsız bir noktadan değil daha bağlı ve sadakatli bir şekilde yaklaşmaları ilişkilerinde ve özel hayatlarında mutlu-huzurlu bir hayat kurmalarını sağlayacaktır. Aynı zamanda modernlik, çağının ilerinde yaşamak ve diğer insanların algılamalarının uzağında olmak noktasındaki davranışları da en büyük sorunlarıdır. Bu noktada daha anlaşılır olmayı, insanlarla samimi ilişkiler kurmayı ve geneli düşünmek yerine bireysel ilişkilerini geliştirmeyi öğrenmeleri gerekmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat