Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

1,060
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, 5 Haziran'da karşı burcunuza geçecek olan Venüs, ikili ilişkileriniz, eşiniz veya partnerinizle alakalı alanlarınızda hareketli ve enerjik bir ay size vaat etmekte. Duygusal konular açısından yoğun bir ay sizi bekliyor. Duygusal konuların yanı sıra, ortaklı iş ve projeler açısından da güzel teklifler ve olanaklar sizi mutlu edebilir. 2 Haziran'da gerçekleşecek dolunay sosyal alanlarınızı hareketlendirirken, hedefleriniz ve yapmak istediklerinizle ilgili sonuca ulaşmanız, arzularınızı hayata geçirmenizde destekli olacağınıza işaret etmekte. 


Duygusal olarak yoğun bir enerji ile başlayacağınız Haziran ayı, özellikle ilk yarısı adına size aşkta ve iş alanlarında güzel değişimler vaat etmekte. 16 Haziran'da gerçekleşecek Yeni Ay da yine ilişkiler ve aşk konularını gündeme getirerek, yeni bir ilişki veya fırsat getirebilir. Kariyer açısından ise 15 Haziran'da geri hareketi nedeniyle tekrar Akrep burcuna geçecek olan Satürn sizi çok çalışmaya, planlı olmaya davet etmekte. İşinizde sorumluluklarınız artarken, yükselme, önemli bir hedefinizi gerçekleştirme olanağı da sağlayacak. Bu ayın 15'inden itibaren Eylül'e kadar bu alanda kalacak Satürn, çalışma temponuzu hayli arttırabilir. 24 Haziran'da burç değiştirerek mesleki alanınıza geçecek olan Mars, iş alanlarınızda gerginlikleri bilhassa Haziran'ın son haftaları vurgulayabilir. 

Haziran ayının son on günü meslektaşlarınızla ilişkilerinize dikkat edin ve meseleleri gereksiz şekilde büyütmeyin. Ayrıca sindirim sistemi ve mide bölgenize özellikle ayın ikinci yarısı dikkat etmenizde fayda var. Sevgili Kova burcu, Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat