Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu erkeği nasıl elde edilir?

3,911
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu erkeği nasıl elde edilir?

Kova burcu erkekleri duygularını belli etmeyen, mantıklı, entelektüel ve sohbet etmekten hoşlanan erkeklerdir. Duygulara olan uzaklıkları sebebiyle size zaman zaman kendinizden de uzak hissettirebilirler. 

Kova erkeğini elde etmenin yolları

Kova erkeklerinin ilgisini çekmek istiyorsanız onlarla çok iyi arkadaş olmanız gerekiyor. Arkadaş canlısı ve sohbet etmeyi seven Kova erkeklerini hayat alanınızda tutabilmeniz için ona da özgür alanlar yaratmalı, onu kısıtlamadığınızı, özgür olduğunu ona her an hissettirmelisiniz. 

Kova erkekleri kısıtlanmaktan, denetlenmekten hoşlanmazlar. Kova erkeğini hayatınızda tutabilmeniz ve onun ilgisini çekebilmeniz için öncelikle onun merakını uyandırmanız gerekir. Merak uyandırdığınız her an onun hayatına daha da yaklaştığınızı göreceksiniz. 

Kova burcu erkeğini etkilemenin yolları

Kova burcu erkekleri zamanın ötesinde yaşayan erkeklerdir. Fikirleri, buluşları, düşünceleri, hareketleri ve tavırları ile her zaman sizi şaşırtacaklardır. Bu erkeğin ilgisini her daim taze tutmak istiyorsanız onun merakını ve entelektüel beğenisini meşgul etmeniz gerekir. Onunla mutlu olmak için onun arkadaşı, en yakın arkadaşı olabilmeniz gerekir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat