Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

2,792
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Kova burçları, Ekim ayı boyunca kişisel gelişiminiz ve seyahatler ile ilgili konular ön planda olacak. Bu dönemde hayata olan bakışınızı olumlu anlamda etkileyecek insanlarla karşılaşabilir, inançlarınız doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. 

Kova burcu bu ay

5 - 26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu retro ile birlikte iş hayatınızdaki geçmiş konular yeniden gündeme gelebilir, eksik bıraktığınız işleri verimli bir çalışma ile tamamlayabilirsiniz. 

Kova burcu özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Kova burcu kanalımıza gözatabilirsiniz.

Retro döneminde elektronik aletlerde arızalanmalar, iletişimde gecikmeler ve yanlış anlaşılmalar gündeminizi çok daha fazla meşgul edecektir. Bu nedenle yeni konular ve kararlar yerine eksik kalmış işlerle ilgilenmek daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacaktır. 

Retro sürecinde hayat tecrübelerinizi gözden geçirebilir, yaşadıklarınıza yoğunlaşabilirsiniz. İnançlarınıza çok daha fazla yoğunlaşacağınız bu süreçte, ilişkileriniz ile ilgili yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz. Bu dönemde aynı zamanda eski sevgililerinizden haber alabilirsiniz. 

Ekim 2014'te Kova burcu

8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması önemli ve ses getirici haberlere vesile olabilir, tutulma ile bilmediğiniz yeni gerçekler ile karşılaşabilirsiniz. 

Bu tutulmada kardeşler arası ilişkiler ve yakın çevre ilişkileri gündemde olacak. Zihinsel faaliyetlerinizin artacağı bu süreçte farkındalıklarınızın çok daha artığını göreceksiniz. Bu dönemde düşüncelerinizi doğrudan ortaya koymak yerine daha düşünerek hareket etmeniz ve sakinliğinizi korumanız daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacaktır. 

Bu dönemde ilişkileriniz önemli testlerden geçebilir ve ani yolculuklar gündeme gelebilir. Bu anlamda ben yerine biz olarak hareket etmeniz önem kazanacaktır.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ile birlikte iş hayatınızda önemli fırsatlar ile karşılaşabilir, geleceğe yönelik hayallerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Ekim 2014'te Kova burcu ile ilgili daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat