Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

683
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar;

Öncelikle bu ay hepimiz için hareketli olacak. Aralık ayında gökyüzündeki enerjiler biraz baskıcı. Aralık ayında Kova burcunun dikkat etmesi gereken günler ise özellikle 5-12 Aralık tarihleri arasında. Bu tarihler arasında yolculuklar, seyahatler, bazı radikal kararlar, önemli bitirişler, değişimler söz konusu olabilir. Yola cesur bir şekilde çıkabilirsiniz ancak sonrasında kararlarınızı sorgulayacak, yanlış karar verip vermediğinizi düşüneceksiniz. Özellikle Mars ve Uranüs'ün karşılıklı hızlı seyahati hızlı karar değişiklerini, farklı arzu ve istekleri beraberinde getiriyor. Bu konularda denge yaratmak istiyorsanız özellikle 5-12 Aralık tarihleri arasındaki dönemde hem iletişim biçiminizde hassas olmalı, hem de ani kararlar almaktan kaçınmalı, sağduyulu olmaya dikkat etmelisiniz.

Özellikle 5 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile birlikte üstlerinizle ilişkileriniz, kariyer yaşamındaki konular gibi alanlarda pozitif destekler var. Ama her ne olursa olsun Akrep'in sizi zorlayacak bir burç olduğunu unutmayın. Akrep demek, desteklerle birlikte tempo da geliyor demek. Her ne kadar yılın son ayı da olsa işler ay sonuna doğru hafifleyecek ancak siz bu hafiflemeyi pek hissedemeyeceksiniz. Yoğunluğunuz devam edecek.

11 Aralık'ta Yay burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay tamamen dost çevreleriniz, umutlarınız, ümitleriniz, beklentileriniz ile ilgili. Bu yeni ay ile enerjiniz yükselecek. Geçmiş dönemlere baktığımızda aslında Eylül ayından bu yana arkadaş çevrenizde bazı daralmalar söz konusu, çünkü Satürn bu alanda ilerliyor. Çevre değişikliği, bazı arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları, kopuşlar söz konusu olmuş olabilir. 11 Aralık'taki yeni ay ile ilişkileriniz tekrar ısınmaya başlıyor, sosyal çevreniz hareketleniyor. 

Yıldızlar ilerledikçe 10 Aralık'ta Merkür?ün 2 Aralık'tada Güneş'in Oğlak burcuna geçişi var. Güneş ve Merkür'ün Oğlak burcuna geçişi özellikle iç dünyanıza yönelme etkilerini yükseltecek. Dinlenmek, uzaklaşmak, kendinize dönmek, kendinize bakmak isteyebilir, yorgunluğunuz ortaya çıkabilir. 

25 Aralık'ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay sizin haritanızda, tempo, rutin, iç dünyası gibi konuları tetikleyecek. Dolayısıyla temponuzda bir hareketlilik söz konusu olabilir ancak bu tempo aynı zamanda sizin dinlenme, uzaklaşma adına duyduğunuz ihtiyaç da tetiklenebilir. Bu özellikle ayın sonuna doğru olacak.

Aralık ayı Kova burcu için biraz değişik baskılara açık. Bu dönemde sağduyulu olmalı, konuşurken dikkat etmeli ve kırıcı olmaktan kaçınmalısınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat