Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,701
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, Ağustos ayında ikili ilişkileriniz, ortaklı işler ve proje çalışmaları adına hareketli bir dönem söz konusu. Eşiniz veya partnerinizle ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Evlilik ve her türlü ikili ilişkinizde 9 Ağustos'tan itibaren gerginliklere açık olacaksınız. Bu ay eşinizle ilgili konulara yoğunlaşırken, bir yandan da tepkisel davranma eğiliminiz yüksek olacak. Sabırlı olmalı, durumlar karşısında kontrolünüzü kaybetmeden hareket etmelisiniz. 

14 Ağustos'ta gerçekleşecek yeni, eş veya partnerinizle ilgili beklentileriniz, arzularınız adına yeni gelişmeler sunabilir. Hayat ortağınızın yaşamında bir süredir ilerlemeyen bir konu veya durum aniden sonuç getirecek etkilere geçiş yapabilir ki özellikle iş ve maddi konularda sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. 

Bu ay ev ve yuva alanlarınızla ilgili önemli girişimlerde bulunmayın. Ev alımları, dekorasyon veya tadilat konularında araştırma yapın ama harekete geçmeyin. Aileniz ve özellikle ebeveynlerinizin sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. 

11 Ağustos'ta Jüpiter burç değiştiriyor ve yaklaşık bir yıllık süreçte başkalarından gelebilecek kaynaklarınız adına sizi rahatlatacak. Eğer aileniz, eşiniz veya benzer şekilde sizin kazançlarınız dışında farklı alanlardan beklediğiniz maddi gelirler varsa, bu dönem oldukça destekli olacaksınız. Bu noktada dikkat etmeniz gereken Jüpiter bilhassa bağırsak, safra kesesi veya şeker sorunlarınız varsa bu alanları tetikleyebilir, tedbirli olmakta fayda var. 

Aşk hayatınız adına Venüs gerilemesinin Ağustos boyunca devam etmesiyle özenli olmanız doğru olur. İlişkinizde kıskançlık sorunları, meseleleri büyütme hassas olacağınız noktalar. Bu ay duygusal hayatınızda 15, 21 ve 22 Ağustos tarihlerinde esnek ve sakin olmaya gayret edin.
 
Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat