Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

942
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, Bu hafta Merkür'ün karışık etkilerinden yoğun enerji alacak burçların başında geliyorsunuz. Hafta boyunca önemli işleri beklemeye almak daha doğru olacak. Haftanın enerjilerinde Merkür durağan pozisyona geçerken, gerileme sürecindeki belki de en yoğun etkisini verecek. 


Merkür rötardan çıkışı sırasında durağan dediğimiz bir aralıkta belli bir süre ilerler. Çarşamba günü bitecek rötar etkisi, cumartesiye kadar sürecek durağan seyri ile sizi durmaya, izlemeye ve acele ile adım atmamaya davet etmekte. 

Yaklaşık 3 haftalık dönemde burcunuzda rötarda olan gezegen bu hafta boyunca kişisel alanlarınız, duygusal konularınız ve varsa çocuklarınızla alakalı işlerinizde sizi karışık etkiler içinde tutabilir. 

Salı - perşembe arası kariyer ve iş etkilerinizi öne çıkarak enerjiler, bir yandan da Merkür'ün ticari, eğitim, satış, iletişim, banka ve benzeri parasal konularda engellere daha meyil verecek olmasıyla, sonuç almak sizin adınıza hayli güç olabilir. 

Bu hafta organize olmak, araştırmak, tekrar gözden geçirmek veya üzerine düşünmek adına destekli olan etkileri, harekete geçmek için uygun değil. Yeni başlangıç ve her türlü adımı daha çok önümüzdeki haftaya alıp, planlamaya çalışın. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat