Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

579
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar,

Haftanın başında, 9 Ocak'ta Merkür tekrar ileri hareketine başlıyor. Sosyal çevrenizde daha aktif, ön planda olacaksınız. Fikirlerinizi daha geniş kitlelerle daha rahat bir şekilde paylaşabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyeriniz ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Kariyerinizden daha fazla gelir elde etme adına yeni projeler bu dönemde gündeme gelecek. 

13 Ocak'ta Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna giriş yapıyor. Bu dönemde biraz iç dünyanıza kapanabilirsiniz. Hayal dünyanız çok aktif. Yeni şeyler geliştirebilir, daha sonraki dönemde aktif hale getireceğiniz projelerin ön hazırlıklarını yapmaya başlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak, gıyabınızda dönen birtakım şeyler varsa, bunların da haberlerini alacaksınız. 

Aynı tarihlerde Venüs'ün Balık burcunda Neptün ile bir kavuşumu söz konusu. Parasal konularda birtakım gelişmeler olabilir. Bu dönemde fazla para harcama eğiliminde olabilirsiniz veya bir süredir beklediğiniz kaynaklara, beklemede olan paralara ulaşabileceksiniz. Daha fazla gelir elde etmek adına hayal dünyanız çok aktif. Ancak para kazanmak için yapacağınız yeni girişimlerde daha gerçekçi olmalısınız. Bu anlamda atacağınız adımlar somut olmalı. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat