Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,154
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar, 


Yeni ay kariyer alanınızda çarşamba günü gerçekleşecek ve etkisi hafta başından itibaren görülmeye başlayacak. Tamamen sezgisel kararlar alacağınız ve kalbinizin sesini dinleyeceğiniz bir haftadasınız. İşin açıkçası bu dönem için doğru olan da bu. Mantık değil, sezgileriniz ile hareket ettiğiniz bu dönem size daha fazla şey kazandıracak. Kredi alarak yeni bir iş kurabilirsiniz. Belki emekli olabilir ya da her şeyi bırakıp kendi işinizin patronu olmaya karar verebilirsiniz. Hiçbiri değilse ve düzenli bir işiniz varsa yeni bir terfi sizi bekliyor olabilir. Bunun için ihtiyacınız olan yegane şey içinizdeki güç. Kendinize inancınız olduğu sürece bu hafta yükselişiniz garanti demektir. 

Perşembe gününden itibaren Mars dostunuz Terazi burcuna yerleşiyor. Hem adalet ile ilgili sorunlarınızın çözümünü bulacaksınız, hem adil bir davranış ile karşı karşıya geleceksiniz, hem de sık sık seyahat etmek zorunda kalacaksınız. Bu seyahatler bilinçli seçiminiz de olabilir, risk alarak da yola düşüyor olabilirsiniz. Fakat bu risk Aralık ayının ortasından itibaren gerçek bir tehdide dönüşebilir. Bu nedenle seyahatlerde araç kullanan sizseniz son derece dikkatli olmalı, aracınızın kontrollerini mutlaka yaptırmalısınız. 

Kuzey ay düğümü perşembe gününden itibaren Başak burcuna yerleşiyor. Bu, ek gelirler kazanmanız anlamına geliyor; üstelik çalışmadan. Piyango ya da ikramiye kazabilirsiniz, telif alabilir, sponsorlar bulabilirsiniz ya da başkalarının kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Bu dönemde riskli her türlü yatırımın kazananı siz olabilirsiniz. Sevgili Kovalar, bu dönemi iyi değerlendirin. Önümüzdeki 1,5 yıl boyunca bol boş şans bulacaksınız. Güzel bir hafta diliyorum. Mutluluklar sizinle olsun. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat