Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,514
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar,

Haftanın en şanslı burçlarından birisi sizsiniz çünkü yeni ay burcunuzda gerçekleşiyor. Hem görünüşünüzü, hem kişisel stilinizi, hem de dünyayı algılama biçiminizi yenileyeceksiniz. Üstelik yeni ay yöneticiniz Uranüs ile olumlu bir bağlantı içinde. Bu, beklediğinizden daha fazla sürpriz yaşabileceğiniz anlamına geliyor. Çeşit çeşit sürprizler bu hafta hayatınızı şenlendirebilir. Özellikle sunum yapmak, tanıtım yapmak istiyorsanız,  firmanızın ya da adınızın görünürlüğünü artırma planınız varsa bu hafta birçok fırsat karşınıza çıkacak. Aynı zamanda kalıcı değerler sağlayan, uzun vadeli olmaya yardımcı olan Satürn de bu hafta yeni ay ile bağlantılı. Kalıcı dostlar edinebileceksiniz, yeni edineceğiniz arkadaşlar hayatınızda uzun süre varolacaklar. Onların deneyimlerinden yararlanma fırsatını bulacaksınız.

Bu hafta hem dostlukla, hem yakın çevrenizi genişletmekle ilgilenebilirsiniz. Hem de kendinizi tanıtabilirsiniz. Daha büyük kitleler adınızı duyabilir ancak bir konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Mars ile yeni ay arasında sert bir açı var bu sert açı yöneticilerinizle ya da otoritelerle aranızdaki ilişkiyi biraz zedeleyecek gibi görünüyor. Bu zedelemenin oluşmaması için siz, onlar ne kadar agresif davranırsa davransın yeni bir stil belirleyin. Aynı şekilde cevap vermeyin, biraz daha sakin kalın. Onların kışkırtıcı ve tahrik edici davrandığını unutmayın. Aynı dozda olmamaya gayret edin. Bu hafta otoritelerle polemiğe girmeyin, tartışma ortamı yaratmayın. Onların tahriklerine kapılmayın. Sadece kendinizi yenilemekle ilgilenin. Bu sayede daha tanınır olacaksınız. 

Bolluk, bereket, aşk dolu bir hafta diliyorum.

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat