Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

963
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, haftanın ilk yarısı maddi konular öne çıkıyor. Parasal işleriniz, planlarınız adına yoğun olacaksınız. ancak çarşambaya kadar olan aralıkta durumlara görmek istediğiniz gibi bakma eğiliminiz nedeniyle finansal konularda duygusal davranmak, iyi araştırmadan adım atma eğilimlerinizde yükseliyor. 


Bu hafta boyunca para ile ilgili adımlarınızda dikkatli olun ve özellikle haftanın ilk yarısına kadar olan dönemde parasal yanılgılara açık olacağınızı unutmayın. 

Bu hafta Merkür rötardan çıkıyor. Ancak gezegen rötar etkisinden çıkış sürecinde aksilik ve sorunları ve durumları değerlendirmekte zorlukları da beraberinde getirecek. Bu etki ile yanlış kararlar almak, başlattığınız işleri sonradan tekrar ele almak zorunda kalmak söz konusu. Özellikle duygusal alanlar ve çocuklarla ilgili işlerinizde hafta boyunca önemli kararları bekletin ve acele ile davranmayın. 

Bu hafta pazartesi 11:30'a kadar, çarşamba günü ise 14:15'e kadar önemli iş ve görüşmelerinizi planlamayın. Çarşamba ile cumartesi arası hareketleneceksiniz. Özellikle yakın çevreniz, arkadaşlarla ilgili konular, çevrenizle iletişim adına temponuz artabilir. Ancak bu süreç aynı zamanda ani kararlar almaya sizi itebilir ki haftanın enerjileri detayları da gözden kaçırabileceğinizi gösteriyor. Bu nedenle beklemek ve en azından cumartesiye kadar dikkatli ve sabırlı olmak önemli olacak. 

Hafta sonu ev ve yuva konularına yönelmek, aile veya ebeveynlerinizle zaman geçirmek, sosyalleşmek adına ise daha çok evinizde olmak veya misafirlerinizi kendi alanlarınızda ağırlamak daha uygun görünmekte. Dışarıdan çok içeride, evinizde hafta sonu daha rahat edebilirsiniz. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat