Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,207
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Geçtiğimiz Pazar günü Mars Yay burcuna yerleşti. Arkadaşlarınızla aranızda ufak tefekler tartışmalar yaratmaya başladı. Bir yandan onlar için onların hayatları için mücadele getiriyor, bir yandan da agresyon getiriyor. Bu anlamda dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Çünkü son derece güzel açılar altındasınız, hiçbir şeyi riske atmamalısınız. 

Çarşamba günü Plüton ile Jüpiter arasında harika bir açı gerçekleşecek ve sezgilerinizle, içgörülerinizle büyük dağları bile yerinden oynatabileceksiniz. Bu hafta neredeyse başaramayacağınız hiçbir şey yokmuş gibi hissedeceksiniz. 

Cumartesi günü bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulmaları 1 ay öncesinden etkilerini hissettirebilirler. 1 ay sonrasına dek de etkileri devam eder. Yine hafta başından itibaren yeni bir gelir elde etmeye başlıyorsunuz. Üstelik sizin kendi yaratıcı, orjinal fikirleriniz sayesinde oluşacak bu. Bir yandan giderleriniz artmıştı, bir yandan gelirlerinizi yükseltmenin yollarını arıyorsunuz. Nihayet bu hafta her şeyi hayata geçirebileceksiniz. Değerlendirebilirseniz bolluk, bereket sizinle olacak. 

Güzel bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat